В Апеляційному суді Львова гвардійці затримали чоловіка з двома кухонними ножами

В Апеляційному суді Львівської області військовослужбовці військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України затримали громадянина, який намагався проникнути до приміщення суду із двома кухонними ножами.

Про це повідомляє офіцер групи інформації і комунікації Військова частина 3002 Аліна Новікова.

Металочерепиця та комплектуючі

Чоловіка, який прямував до судової установи військовослужбовці попросили пред’явити документ, що засвідчує особу, але той відмовився виконувати законні вимоги правоохоронців та далі намагався пройти до приміщення повз парапет.

Старшим військового наряду було прийнято рішення затримати чоловіка та провести поверхневу перевірку. В результаті перевірки у ручній поклажі громадянина нацгвардійці виявили два кухонних ножі.

На місце події викликано представників поліції. Затриманого громадянина доставлено до Личаківського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Нагадаємо, що з 20 грудня 2017 року нацгвардійці приступили до виконання завдань з охорони судових установ, їх співробітників та недопущення порушень громадського порядку на об’єктах.

Військовослужбовці військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України здійснюють охорону семи судових установах міста Львова.

Джерело

Залишити відповідь

Ввійти з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: