Держава не погасила комунальним підприємствам Львова 117 млн грн пільг і субсидій, – мерія

Держава не погасила комунальним підприємствам Львова 117 млн грн пільг і субсидій. Найбільша заборгованість перед теплопостачальними підприємствами – це 107 млн грн.

Про це інформує прес-служба ЛМР з посиланням на департамент житлового господарства та інфраструктури.

«Станом на сьогодні держава не погасила 9 млн 51 тис. грн нашим ЛКП, 107,8 млн грн теплопостачальним підприємствам Львова – це ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та 170 тис. грн ЛМКП «Львівводоканал».

Ця ситуація негативно впливає на роботу комунальних підприємств. Якщо, до прикладу, взяти ЛКП, то орієнтовно 50-60% у квартплаті, яку нараховують мешканцям, становлять пільги і субсидії. А це кошти на оплату заробітної плати працівників, оплата першочергових платежів за електрику, воду та інше. Щодо теплопостачальних підприємств, то така велика заборгованість по пільгах і субсидіях не дає можливості тепловикам вчасно розраховуватися за спожитий природний газ.

Відповідно, такий стан негативно впливає як на роботу підприємств так і життєдіяльність міста», – розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Як зазначається, теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго» щодо заборгованості по пільгах і субсидіях.

Джерело

Залишити відповідь

Ввійти з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: