Бізнесу треба будувати гарні стосунки з медіа, – експерт

Бізнесу треба будувати гарні стосунки з медіа, - експерт

Тенденції у інтернет-маркетингу змінюються, а малим підприємцям за ними встигнути дуже важко. Як знайти ефективні рішення для реклами, коли цілими днями потрібно займатися виробничими питаннями, як зекономити кошти і мати найкращий ефект?

Директор Вищої школи комунікацій Оксана Гук переконана, що працювати з мінімальним бюджетом або навіть за його відсутності – складно, проте можливо, – пише 0332.

Ось її поради для малобюджетного маркетингу:

“По-перше, слід врахувати, що регіональні ЗМІ відчувають гостру нестачу позитивних інформаційних приводів. Прикладіть зусилля, аби вдовольнити таку потребу. Систематично працюйте над довірою до компанії, вибудовуйте добрі стосунки з представниками медіа. Знайдіть можливість вивчити аудиторію конкретного ЗМІ, її інтереси. Надавайте читачам цікаву і корисну саме їм інформацію. Ведіть цю роботу регулярно. Днями зустрічала таку статистику: до 75% покупців скоріше оберуть товар/послугу, виробник якої турбується про свою репутацію”, – каже Оксана Гук.

PR директор Вищої школи комунікацій зазначає, що не варто забувати про соціальні мережі. Адже за останніми дослідженнями середньостатистичний українець проводить в мережі близько 2 годин на добу.

“У підлітків цей показник іноді сягає 9 годин. До того ж, останні зміни в алгоритмах Фейсбука покликані надавати пріоритет саме місцевим новинам. Тож ретельно вивчайте вашу цільову аудиторію, створюйте актуальний контент, запитуйте зворотній зв’язок, стимулюйте розвиток спільнот. А бюджет спрямуйте на просування”, – додає Оксана Гук.

Нагадаємо, волинський інтернет-маркетолог Максим Нікітін радить невеликим регіональним бізнесам активніше використовувати можливості просування у Facebook та Instagram контекстну та нативну рекламу.
Джерело

Залишити відповідь

Ввійти з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: